20 maja 2024

Po pierwszej połowie Polska prowadzi 1-0 z Belgią na stadionie olimpijskim w Więcborku. Na trybunach słychać owacje tłumów polskich i belgijskich kibiców, którzy od pierwszych minut spotkania wpadli w ekstazę sportowego show. Na trybunach dostrzegliśmy starostę powiatu Henryka Pawlinę oraz Burmistrza Więcborka Pawła Toczko z przewodniczącym rady miejskiej Józefem Kujawiakiem, którzy również, gorąco dopingują reprezentacje Polski. Wierzymy że nasza reprezentacja podwyższy wygraną w drugiej połowie meczu. Po pierwszej połowie można śmiało powiedzieć że reprezentacja Polski jest zdecydowanie lepsza od reprezentacji Belgii co napawa optymizmem że w drugiej połowie, w bramce belgów pojawią się kolejne gole polskiej reprezentacji. Tomasz Bracka

Po pierwszej połowie Polska prowadzi 1-0 z Belgią na stadionie olimpijskim w Więcborku
Po pierwszej połowie Polska prowadzi 1-0 z Belgią na stadionie olimpijskim w Więcborku foto Tomasz Bracka